![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pedro1309 | |
![]() |
Film Freak - 775 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Source Code (2011) - Oct 28, 2011 |
| 60 | The Black Dahlia (2006) - Oct 28, 2011 |
| 75 | Paul (2011) - Oct 28, 2011 |
| 80 | Sicko (2007) - Oct 28, 2011 |
| 90 | The Godfather (1972) - Oct 28, 2011 |
| 95 | Senna (2010) - Oct 28, 2011 |
| 70 | Tekken (2010) - Aug 26, 2011 |
| 75 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 26, 2011 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Aug 24, 2011 |
| 75 | X-Men: First Class (2011) - Aug 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |