Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pedro_botton
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2009
Location: Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
Recent Rankings
98 The Lives of Others (2006) - Sep 17, 2009
95 Crash (2005) - Sep 17, 2009
35 The Aviator (2004) - Sep 17, 2009
80 Crank (2006) - Sep 17, 2009
80 Forrest Gump (1994) - Sep 17, 2009
80 American Pie 2 (2001) - Sep 17, 2009
85 Catch Me If You Can (2002) - Sep 17, 2009
20 Blades of Glory (2007) - Sep 17, 2009
50 Titanic (1997) - Sep 17, 2009
100 Closer (2004) - Sep 17, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pedro_botton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?