Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 1000 rankings
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pedrocp
Movie Buff - 453 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2012
Location: Salto, São Paulo, Brazil
Recent Rankings
86 T9 Lincoln (2012) - Jun 16, 2013
73 T4 10 Things I Hate About You (1999) - May 30, 2013
57 T1 Ice Age: Continental Drift (2012) - May 27, 2013
81 T7 Lawless (2012) - May 26, 2013
79 T6 Be Kind Rewind (2008) - May 26, 2013
72 T3 Wedding Crashers (2005) - May 26, 2013
89 T10 No Country for Old Men (2007) - May 18, 2013
79 T6 This Must Be the Place (2011) - May 12, 2013
76 T4 Hotel Transylvania (2012) - May 04, 2013
85 T8 The Reichenbach Fall (2012) - May 01, 2013
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pedrocp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?