Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pedrodmp
Movie Buff - 238 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2010
Location: Brazil
Recent Rankings
85 Election (1999) - May 20, 2012
60 Project X (2012) - May 20, 2012
15 Wrath of the Titans (2012) - Apr 01, 2012
72 Pleasantville (1998) - Mar 29, 2012
78 Drive (2011) - Mar 02, 2012
65 Never Let Me Go (2010) - Feb 23, 2012
75 The Color of Money (1986) - Feb 22, 2012
75 Blue Valentine (2010) - Feb 20, 2012
69 Black Swan (2010) - Feb 20, 2012
94 Hugo (2011) - Feb 18, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pedrodmp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?