![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pedro.frota | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Brazil
|

| 77 | National Treasure (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Braveheart (1995) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Airheads (1994) - Aug 18, 2009 |
| 73 | Anger Management (2003) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Shooter (2007) - Aug 18, 2009 |
| 83 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Aug 18, 2009 |
| 53 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 18, 2009 |
| 47 | Predator (1987) - Aug 18, 2009 |
| 96 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |