Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pedrogfl
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Brazil
Recent Rankings
78 Click (2006) - Aug 14, 2011
80 War of the Worlds (2005) - Aug 14, 2011
90 Wanted (2008) - Aug 14, 2011
85 Y Tu Mamá También (2001) - Aug 14, 2011
80 Defiance (2008) - Aug 14, 2011
91 The Pacific (2010) - Sep 20, 2010
84 Temple Grandin (2010) - Sep 20, 2010
80 You Don't Know Jack (2010) - Sep 20, 2010
87 Shutter Island (2010) - Sep 20, 2010
94 Inception (2010) - Sep 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pedrogfl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?