![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pedrolopes | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Aveiro, Viseu, Portugal
|

| 88 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jul 20, 2009 |
| 93 | Seven (1995) - Jul 20, 2009 |
| 87 | Big (1988) - Jul 20, 2009 |
| 13 | The Mummy Returns (2001) - Jul 20, 2009 |
| 77 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 20, 2009 |
| 77 | Super Size Me (2004) - Jul 20, 2009 |
| 35 | Paycheck (2003) - Jul 20, 2009 |
| 70 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jul 20, 2009 |
| 78 | The NeverEnding Story (1984) - Jul 20, 2009 |
| 60 | Analyze This (1999) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |