![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pen1975 | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2009
Location: Melissa, TX, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Nothing interesting....
| |

| 90 | Public Enemies (2009) - Jul 24, 2009 |
| 85 | Collateral (2004) - Jul 24, 2009 |
| 85 | Must Love Dogs (2005) - Jul 23, 2009 |
| 80 | The War of the Roses (1989) - Jul 23, 2009 |
| 70 | Rush Hour 2 (2001) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Bull Durham (1988) - Jul 17, 2009 |
| 80 | Gorillas in the Mist (1988) - Jul 17, 2009 |
| 80 | Cruel Intentions (1999) - Jul 17, 2009 |
| 80 | U.S. Marshals (1998) - Jul 17, 2009 |
| 85 | Vacation (1983) - Jul 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |