![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
penysdevyl | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2006
Location: USA
|

| 70 | Deep Blue Sea (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Spy Game (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Signs (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |