![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
peopi | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 95 | The Usual Suspects (1995) - Apr 18, 2010 |
| 95 | Memento (2001) - Apr 18, 2010 |
| 85 | Tropic Thunder (2008) - Apr 18, 2010 |
| 90 | Death at a Funeral (2007) - Apr 18, 2010 |
| 85 | The African Queen (1951) - Apr 18, 2010 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Apr 18, 2010 |
| 80 | The Island (2005) - Apr 18, 2010 |
| 90 | There Will Be Blood (2007) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Million Dollar Baby (2004) - Apr 18, 2010 |
| 93 | American Beauty (1999) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |