![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
perhapser | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2011
Location: USA
|

| 70 | The Breakfast Club (1985) - Apr 30, 2011 |
| 95 | Cinderella (1950) - Apr 30, 2011 |
| 55 | Super Size Me (2004) - Apr 30, 2011 |
| 50 | Paul Blart: Mall Cop (2009) - Apr 30, 2011 |
| 85 | Heathers (1989) - Apr 30, 2011 |
| 75 | Home Alone (1990) - Apr 30, 2011 |
| 45 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Apr 30, 2011 |
| 70 | Christmas Vacation (1989) - Apr 30, 2011 |
| 65 | Napoleon Dynamite (2004) - Apr 30, 2011 |
| 85 | Garden State (2004) - Apr 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |