![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
periodical | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |