![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
permanent | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Location: USA
|

| 70 | Raging Bull (1980) - Dec 29, 2007 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Dec 29, 2007 |
| 88 | X2: X-Men United (2003) - Dec 29, 2007 |
| 39 | Daredevil (2003) - Dec 29, 2007 |
| 90 | The Matrix (1999) - Dec 29, 2007 |
| 32 | Party Monster (2003) - Dec 29, 2007 |
| 78 | Rain Man (1988) - Dec 29, 2007 |
| 40 | Jackass: The Movie (2002) - Dec 29, 2007 |
| 70 | Finding Nemo (2003) - Dec 29, 2007 |
| 60 | The Mummy (1999) - Dec 29, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |