![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
perrir2 | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: sydney, Australia
|

| 65 | A History of Violence (2005) - Oct 03, 2010 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Oct 03, 2010 |
| 88 | Hotel Rwanda (2004) - Oct 03, 2010 |
| 75 | Juno (2007) - Oct 03, 2010 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Oct 03, 2010 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 03, 2010 |
| 50 | Sleepless in Seattle (1993) - Oct 03, 2010 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Oct 03, 2010 |
| 90 | The Breakfast Club (1985) - Oct 03, 2010 |
| 15 | Elephant (2003) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |