Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
persephon
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: istanbul, bahçelievler, Turkey
Bio: nothing(:
Recent Rankings
100 Oldboy (2003) - Aug 17, 2010
100 A Clockwork Orange (1971) - Aug 17, 2010
100 Modern Times (1936) - Aug 17, 2010
90 11:14 (2003) - Aug 17, 2010
100 3-Iron (2004) - Aug 17, 2010
100 Ben X (2007) - Aug 17, 2010
100 I Am Sam (2001) - Aug 17, 2010
100 A Moment to Remember (2004) - Aug 17, 2010
100 Angel-A (2005) - Aug 17, 2010
100 Love Me If You Dare (2003) - Aug 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with persephon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?