persian

persian
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 56% Get Out (2017) - Rated 16 Aug 2017
67 19% The Man Who Knew Infinity (2015) - Rated 14 Aug 2017
70 25% The Infiltrator (2016) - Rated 14 Aug 2017
78 56% The Magnificent Seven (2016) - Rated 14 Aug 2017
82 78% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 14 Aug 2017
82 78% The Revenant (2015) - Rated 14 Aug 2017
89 97% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Aug 2017
87 94% Land and Freedom (1995) - Rated 06 May 2017
70 25% Schindler's List (1993) - Rated 01 Sep 2012
85 87% The Green Mile (1999) - Rated 01 Sep 2012