![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
petafile | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2010
Location: Canada
|

| 90 T6 | Layer Cake (2004) - May 23, 2010 |
| 95 T7 | Apocalypse Now Redux (2001) - May 23, 2010 |
| 0 T1 | Paul Blart: Mall Cop (2009) - May 23, 2010 |
| 90 T6 | Assault on Precinct 13 (2005) - Feb 27, 2010 |
| 95 T7 | The Negotiator (1998) - Feb 22, 2010 |
| 90 T6 | A Scanner Darkly (2006) - Feb 16, 2010 |
| 90 T6 | Trainspotting (1996) - Feb 16, 2010 |
| 80 T2 | Léon: The Professional (1994) - Feb 16, 2010 |
| 90 T6 | The Hangover (2009) - Feb 16, 2010 |
| 85 T4 | Ocean's Thirteen (2007) - Feb 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |