peterb9

peterb9
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% All Quiet on the Western Front (1930) - Rated 15 Feb 2012
95 86% Watchmen (2009) - Rated 15 Feb 2012
90 63% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Feb 2012
87 51% The Machinist (2004) - Rated 15 Feb 2012
80 25% Gattaca (1997) - Rated 15 Feb 2012
95 86% A Clockwork Orange (1971) - Rated 15 Feb 2012
85 40% Batman Begins (2005) - Rated 15 Feb 2012
90 63% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 15 Feb 2012
95 86% District 9 (2009) - Rated 15 Feb 2012
70 5% Silent Hill (2006) - Rated 12 Feb 2012