Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
petoli
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2011
Location: Czech Republic
Recent Rankings
88 My Mom's New Boyfriend (2008) - Dec 10, 2011
96 Mother and Child (2010) - Dec 10, 2011
88 Hot Fuzz (2007) - Dec 10, 2011
91 Flightplan (2005) - Dec 10, 2011
92 Cyrus (2010) - Dec 10, 2011
83 The Bounty Hunter (2010) - Dec 10, 2011
88 Someone Like You (2001) - Dec 10, 2011
92 A Star Is Born (1976) - Dec 10, 2011
81 Duplicity (2009) - Dec 10, 2011
89 The Women (2008) - Dec 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with petoli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?