![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
petr | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|

| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Blade (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Cube (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Full Monty (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Ghost Ship (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |