petteru

petteru
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2008
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% V for Vendetta (2006) - Rated 04 Aug 2008
95 71% Juno (2007) - Rated 04 Aug 2008
90 62% The Bucket List (2007) - Rated 04 Aug 2008
85 52% Home Alone (1990) - Rated 04 Aug 2008
1% 300 (2007) - Rated 04 Aug 2008
70 28% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 04 Aug 2008
1% Judge Dredd (1995) - Rated 04 Aug 2008
65 24% Blade (1998) - Rated 04 Aug 2008
75 35% The Italian Job (2003) - Rated 04 Aug 2008
90 62% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 04 Aug 2008