pfft

pfft
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 04 May 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: pfft bitches

more Recent Ratings

70 44% Meet the Fockers (2004) - Rated 13 May 2012
66 26% Stargate (1994) - Rated 13 May 2012
11 0% Saw (2004) - Rated 13 May 2012
75 55% Mulan (1998) - Rated 13 May 2012
12 1% The Expendables (2010) - Rated 13 May 2012
57 13% Bad Teacher (2011) - Rated 13 May 2012
79 67% Precious (2009) - Rated 13 May 2012
81 73% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 13 May 2012
68 36% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 05 May 2012
78 63% The Goonies (1985) - Rated 05 May 2012