![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pfleischman | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: New York, NY, USA
|

| 100 | The Kite Runner (2007) - Dec 28, 2007 |
| 80 | P.S. I Love You (2007) - Dec 28, 2007 |
| 79 | Charlie Wilson's War (2007) - Dec 28, 2007 |
| 82 | Atonement (2007) - Dec 15, 2007 |
| 88 | Juno (2007) - Dec 15, 2007 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Nov 30, 2007 |
| 80 | Love and Death (1975) - Nov 30, 2007 |
| 84 | Gone Baby Gone (2007) - Nov 30, 2007 |
| 91 | Animal Crackers (1930) - Nov 30, 2007 |
| 75 | Michael Clayton (2007) - Nov 30, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |