![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pfloyd | |
![]() |
Movie Buff - 289 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2007
Location: Des Moines, IA, USA
|

| 90 | Contact (1997) - Feb 18, 2012 |
| 90 | Freeway (1996) - Feb 18, 2012 |
| 85 | Meet the Parents (2000) - Feb 18, 2012 |
| 88 | Unbreakable (2000) - Feb 18, 2012 |
| 83 | The 6th Day (2000) - Feb 18, 2012 |
| 83 | Bedazzled (2000) - Feb 18, 2012 |
| 85 | What Women Want (2000) - Feb 18, 2012 |
| 83 | Dungeons & Dragons (2000) - Feb 18, 2012 |
| 83 | Proof of Life (2000) - Feb 18, 2012 |
| 85 | Shaft (2000) - Feb 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |