![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pgb126 | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Dave (1993) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2007 |
| 70 | The Family Stone (2005) - Aug 18, 2007 |
| 78 | Blade: Trinity (2004) - Aug 18, 2007 |
| 72 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 18, 2007 |
| 83 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 18, 2007 |
| 80 | The Wedding Singer (1998) - Aug 18, 2007 |
| 86 | Love Actually (2003) - Aug 18, 2007 |
| 86 | Aliens (1986) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |