![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pgllghr | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2011
Location: Waterloo, ON, Canada
|

| 90 | WALL·E (2008) - Feb 01, 2012 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 07, 2011 |
| 80 | Me, Myself & Irene (2000) - Aug 07, 2011 |
| 90 | Avatar (2009) - Aug 07, 2011 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - Aug 07, 2011 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Aug 07, 2011 |
| 85 | Gangs of New York (2002) - Aug 07, 2011 |
| 80 | The Reader (2008) - Aug 07, 2011 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 07, 2011 |
| 85 | American Pie (1999) - Aug 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |