![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pgm | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2010
|
| 60 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Dec 30, 2010 |
| 70 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Dec 30, 2010 |
| 77 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Dec 30, 2010 |
| 70 | Eyes Wide Shut (1999) - Dec 30, 2010 |
| 75 | Escape from New York (1981) - Dec 30, 2010 |
| 75 | Escape from L.A. (1996) - Dec 30, 2010 |
| 93 | Empire of the Sun (1987) - Dec 30, 2010 |
| 75 | Dogma (1999) - Dec 30, 2010 |
| 30 | Disturbia (2007) - Dec 30, 2010 |
| 92 | District 9 (2009) - Dec 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |