![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pgmusicman | |
![]() |
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2011
Location: Ypsilanti, MI, USA
|

| 90 | Changeling (2008) - Jul 04, 2011 |
| 88 | Let Me In (2010) - Jul 03, 2011 |
| 83 | Candy (2006) - Jul 03, 2011 |
| 70 | The Boondock Saints (1999) - Jul 02, 2011 |
| 74 | Cars 2 (2011) - Jul 02, 2011 |
| 60 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jul 02, 2011 |
| 83 | The Illusionist (2010) - Jul 02, 2011 |
| 65 | Planet Terror (2007) - Jul 02, 2011 |
| 59 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Jul 01, 2011 |
| 90 | Animal Kingdom (2010) - Jun 30, 2011 |
| Directors | Paul Thomas Anderson |
| Writers | Paul Thomas Anderson |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |