pgobeil

pgobeil
Movie Buff - 335 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2007
Location: Sherbrooke, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 80% Dave (1993) - Rated 07 Jul 2008
85 95% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 15 Mar 2008
15 0% Red Zone Cuba (1966) - Rated 09 Oct 2007
20 0% Robot Monster (1953) - Rated 09 Oct 2007
70 21% Arthur (1981) - Rated 23 Sep 2007
65 8% Back to School (1986) - Rated 23 Sep 2007
75 49% The Color of Money (1986) - Rated 23 Sep 2007
80 80% C.R.A.Z.Y. (2005) - Rated 23 Sep 2007
65 8% Major Payne (1995) - Rated 23 Sep 2007
70 21% Splash (1984) - Rated 23 Sep 2007