![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pgrif | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 84 | American Beauty (1999) - Sep 03, 2009 |
| 60 | Mission: Impossible 2 (2000) - Sep 03, 2009 |
| 14 | Daredevil (2003) - Sep 03, 2009 |
| 87 | Men in Black II (2002) - Sep 03, 2009 |
| 80 | Lethal Weapon 4 (1998) - Sep 03, 2009 |
| 84 | Duplex (2003) - Sep 03, 2009 |
| 90 | Pineapple Express (2008) - Sep 03, 2009 |
| 85 | The Santa Clause (1994) - Sep 03, 2009 |
| 60 | xXx (2002) - Sep 03, 2009 |
| 84 | The Wizard of Oz (1939) - Sep 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |