Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
phaasz
Movie Buff - 297 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: Australia
Bio: No information
Recent Rankings
82 Inglourious Basterds (2009) - Jul 10, 2010
88 Nobody Knows (2004) - Apr 12, 2009
75 Cinema Paradiso (1988) - Apr 12, 2009
85 Babel (2006) - Apr 12, 2009
80 Atonement (2007) - Apr 12, 2009
65 A Scanner Darkly (2006) - Apr 12, 2009
60 In the Line of Fire (1993) - Apr 12, 2009
70 The NeverEnding Story (1984) - Apr 12, 2009
85 Milk (2008) - Apr 12, 2009
90 Slumdog Millionaire (2008) - Apr 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with phaasz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?