![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phil- | |
![]() |
Film Freak - 912 Films Ranked
Member Since: May 3, 2008
Location: Florianópolis, SC, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: http://coeurs.wordpress.com/
| |

| 83 | Payer of Promises (1962) - Apr 05, 2011 |
| 78 | Shine a Light (2008) - Apr 05, 2011 |
| 65 | Nome Próprio (2007) - Apr 05, 2011 |
| 90 | Sherlock Jr. (1924) - Apr 05, 2011 |
| 86 | Santo Forte (1999) - Apr 05, 2011 |
| 80 | Drag Me to Hell (2009) - Apr 05, 2011 |
| 60 | Se Nada Mais Der Certo (2008) - Apr 05, 2011 |
| 88 | Gran Torino (2008) - Apr 05, 2011 |
| 92 | Dazed and Confused (1993) - Apr 05, 2011 |
| 87 | The Amulet of Ogum (1974) - Apr 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |