![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phildube | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Amsterdam, Netherlands
|

| 75 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Mission: Impossible III (2006) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Fargo (1996) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Babel (2006) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Red Sonja (1985) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Meet the Parents (2000) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Shoot 'Em Up (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |