![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
philivan | |
![]() |
Film Freak - 606 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2009
Location: QLD, Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 09, 2012 |
| 90 | The Artist (2011) - Feb 07, 2012 |
| 89 | The Descendants (2011) - Feb 05, 2012 |
| 83 | 127 Hours (2010) - Feb 01, 2012 |
| 86 | Meet Me in St. Louis (1944) - Feb 01, 2012 |
| 5 | Mean Girls 2 (2011) - Feb 01, 2012 |
| 98 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Feb 01, 2012 |
| 70 | Twilight (2008) - Feb 01, 2012 |
| 59 | Captain America: The First Avenger (2011) - Feb 01, 2012 |
| 83 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Feb 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |