philmac

philmac
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2012
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 55% American Beauty (1999) - Rated 03 Apr 2012
95 85% Reservoir Dogs (1992) - Rated 03 Apr 2012
90 55% Groundhog Day (1993) - Rated 03 Apr 2012
99 95% The Godfather (1972) - Rated 03 Apr 2012
90 55% The Matrix (1999) - Rated 03 Apr 2012
89 25% Monster (2003) - Rated 03 Apr 2012
80 5% Super Size Me (2004) - Rated 03 Apr 2012
90 55% Donnie Brasco (1997) - Rated 03 Apr 2012
90 55% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 03 Apr 2012
87 15% The Fighter (2010) - Rated 03 Apr 2012