![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
philocrates | |
![]() |
Cinema Addict - 1132 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | Witness for the Prosecution (1957) - Sep 22, 2008 |
| 85 | On Her Majesty's Secret Service (1969) - Sep 22, 2008 |
| 25 | The Message (1976) - Sep 22, 2008 |
| 10 | The Cranes Are Flying (1957) - Sep 22, 2008 |
| 44 | Talk to Her (2002) - Sep 22, 2008 |
| 78 | Allan Quatermain and the Lost City of Gold (1987) - Sep 22, 2008 |
| 80 | King Solomon's Mines (1985) - Sep 22, 2008 |
| 80 | Support Your Local Gunfighter (1971) - Sep 22, 2008 |
| 80 | Support Your Local Sheriff! (1969) - Sep 22, 2008 |
| 69 | Reindeer Games (2000) - Sep 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |