![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
philspecker | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2012
Location: USA
|

| 90 | Charade (1963) - Feb 19, 2012 |
| 89 | Wet Hot American Summer (2001) - Jan 25, 2012 |
| 87 | Control (2007) - Jan 25, 2012 |
| 92 | La Jetée (1962) - Jan 25, 2012 |
| 89 | The Trip (2010) - Jan 25, 2012 |
| 91 | Youth of the Beast (1963) - Jan 25, 2012 |
| 91 | Serpico (1973) - Jan 21, 2012 |
| 90 | Dog Day Afternoon (1975) - Jan 21, 2012 |
| 88 | Blade Runner (1982) - Jan 21, 2012 |
| 60 | Gone in 60 Seconds (2000) - Jan 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |