![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pholden9 | |
![]() |
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2006
Location: USA
|

| 75 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Bad News Bears in Breaking Training (1977) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Swordfish (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Meet the Parents (2000) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Tootsie (1982) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Seven (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |