![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phonezilla | |
![]() |
Movie Buff - 246 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: Australia
|

| 50 | Snake Eyes (1998) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Shining (1980) - Aug 13, 2007 |
| 86 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Wild at Heart (1990) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Eyes Wide Shut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Dead Ringers (1988) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Fly (1986) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |