![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phonophil | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2008
Location: Germany
|

| 58 | Proof of Life (2000) - Jul 10, 2009 |
| 70 | Hot Shots! (1991) - Aug 27, 2008 |
| 75 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Aug 27, 2008 |
| 65 | The Cooler (2003) - Aug 27, 2008 |
| 70 | The Frighteners (1996) - Aug 27, 2008 |
| 75 | Scent of a Woman (1992) - Aug 27, 2008 |
| 75 | Back to the Future (1985) - Aug 27, 2008 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 27, 2008 |
| 75 | X-Men (2000) - Aug 27, 2008 |
| 80 | Seven Samurai (1954) - Aug 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |