![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phschemguy | |
![]() |
Film Freak - 632 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 85 | Synecdoche, New York (2008) - Jan 15, 2011 |
| 80 | Strangers with Candy (2005) - Sep 19, 2008 |
| 81 | In Bruges (2008) - Aug 17, 2008 |
| 88 | The Dark Knight (2008) - Jul 20, 2008 |
| 77 | The Kite Runner (2007) - Jul 13, 2008 |
| 85 | Children of Men (2006) - Jul 13, 2008 |
| 80 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jul 13, 2008 |
| 80 | Iron Man (2008) - Jul 13, 2008 |
| 68 | Signs (2002) - Jul 02, 2008 |
| 70 | Wanted (2008) - Jul 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |