Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
phumang
Movie Buff - 245 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Phoenix, AZ, USA
Recent Rankings
78 Idiocracy (2006) - Jul 26, 2009
85 Live Free or Die Hard (2007) - Jul 26, 2009
82 The Simpsons Movie (2007) - Jul 26, 2009
84 The Fifth Element (1997) - Jul 26, 2009
70 Shrek the Third (2007) - Jul 26, 2009
85 Apollo 13 (1995) - Jul 26, 2009
82 Transformers (2007) - Jul 26, 2009
84 Shaolin Soccer (2001) - Jul 26, 2009
82 American Pie 2 (2001) - Jul 26, 2009
82 The Terminator (1984) - Jul 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with phumang. Why not go rank more films, then come back and check it out again?