![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phuzzy | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2006
Location: Serbia
|

| 95 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 25 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | An American Werewolf in Paris (1997) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Appleseed (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Bad Boys (1995) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Be Cool (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Beach (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |