![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
phxshocker | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2010
Location: USA
|

| 96 | City of God (2003) - Jul 07, 2010 |
| 70 | Rocky III (1982) - Jul 07, 2010 |
| 87 | Mystic River (2003) - Jul 07, 2010 |
| 30 | Cop Land (1997) - Jul 07, 2010 |
| 60 | Speed (1994) - Jul 07, 2010 |
| 75 | Meet the Parents (2000) - Jul 07, 2010 |
| 85 | WALL·E (2008) - Jul 07, 2010 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Jul 07, 2010 |
| 50 | Hancock (2008) - Jul 07, 2010 |
| 1 | The Animal (2001) - Jul 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |