![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
picciotto | |
![]() |
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Donnie Darko (2001) - Jun 07, 2009 |
| 5 | The Bodyguard (1992) - Jun 07, 2009 |
| 85 | L'Enfant (2005) - Jun 07, 2009 |
| 45 | Jason and the Argonauts (1963) - Jun 07, 2009 |
| 10 | The Da Vinci Code (2006) - Jun 07, 2009 |
| 55 | The Shawshank Redemption (1994) - Jun 07, 2009 |
| 45 | Dances with Wolves (1990) - Jun 07, 2009 |
| 15 | A Beautiful Mind (2001) - Jun 07, 2009 |
| 65 | Mystic River (2003) - Jun 07, 2009 |
| 80 | Little Miss Sunshine (2006) - Jun 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |