pieroefe

pieroefe
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2013
Location: Peru
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 70% The Aura (2005) - Rated 14 Apr 2013
85 70% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 14 Apr 2013
90 93% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 14 Apr 2013
85 70% Vertigo (1958) - Rated 14 Apr 2013
90 93% Psycho (1960) - Rated 14 Apr 2013
85 70% Jackie Brown (1997) - Rated 14 Apr 2013
85 70% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 14 Apr 2013
85 70% The Others (2001) - Rated 14 Apr 2013
85 70% Blue Velvet (1986) - Rated 14 Apr 2013
85 70% Run Lola Run (1998) - Rated 14 Apr 2013