![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pigbog | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2010
Location: Canada
|

| 85 | Up (2009) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Highlander (1986) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Army of Darkness (1993) - Jun 03, 2010 |
| 5 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Jun 03, 2010 |
| 0 | Van Helsing (2004) - Jun 03, 2010 |
| 70 | Signs (2002) - Jun 03, 2010 |
| 80 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jun 03, 2010 |
| 45 | Batman Forever (1995) - Jun 03, 2010 |
| 0 | Superhero Movie (2008) - Jun 03, 2010 |
| 65 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jun 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |