Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pilipol
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2011
Location: Spain
Recent Rankings
89 American Beauty (1999) - Oct 14, 2011
90 Mystic River (2003) - Oct 14, 2011
80 Seven (1995) - Oct 14, 2011
82 Magnolia (1999) - Oct 14, 2011
93 Ripley's Game (2002) - Oct 14, 2011
100 The Notebook (2004) - Oct 14, 2011
78 The Devil Wears Prada (2006) - Oct 14, 2011
50 12 Monkeys (1995) - Oct 14, 2011
75 Edward Scissorhands (1990) - Oct 14, 2011
84 Big (1988) - Oct 14, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pilipol. Why not go rank more films, then come back and check it out again?