![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pilkas | |
![]() |
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2009
Location: Kaunas, Lithuania
|

| 91 | The Game (1997) - Mar 03, 2010 |
| 70 | Coco avant Chanel (2009) - Feb 07, 2010 |
| 75 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Feb 07, 2010 |
| 60 | The Book of Eli (2010) - Feb 07, 2010 |
| 70 | The King (2005) - Feb 07, 2010 |
| 65 | A Serious Man (2009) - Jan 31, 2010 |
| 78 | Band of Outsiders (1964) - Jan 31, 2010 |
| 85 | Pierrot le fou (1965) - Jan 31, 2010 |
| 83 | Mystic River (2003) - Jan 31, 2010 |
| 83 | Sleepers (1996) - Jan 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |