![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pillita | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: Keystone Heights, FL, USA
|
|
Bio: Trying desperately to find movie recommendations for my elderly mother.
| |

| 100 | Mamma Mia! (2008) - Aug 17, 2010 |
| 0 | Secret Window (2004) - Aug 17, 2010 |
| 0 | Beetlejuice (1988) - Aug 17, 2010 |
| 0 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Aug 17, 2010 |
| 0 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 17, 2010 |
| 100 | National Treasure (2004) - Aug 17, 2010 |
| 0 | 21 Grams (2003) - Aug 17, 2010 |
| 0 | Boogie Nights (1997) - Aug 17, 2010 |
| 0 | The Dark Knight (2008) - Aug 17, 2010 |
| 0 | Young Frankenstein (1974) - Aug 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |